У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД» ВИГІДНА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ НА ГІБРИДНИЙ КРОСОВЕР LEXUS NX

В офіційному дилерському центрі “Лексус Київ Захід» з 1 по 9 жовтня 2015 року вигідні ціни на гібридний кросовер Lexus NX 300h у комплектаціях Business, Executive, F Sport та Luxury 2015 року виробництва, які є в наявності на складі в Україні.

“Лексус Київ Захід» пропонує автомобілі в широкому виборі кольорів кузова та оздоблення салону, що якнайкраще увиразнює Вашу індивідуальність. Яскравий та емоційний кросовер NX 300h забезпечений повногібридним приводом Lexus, що органічно поєднує роботу 2,5 л бензинового двигуна та електромоторів. Споживання пального становить лише 5,3 л/100 км* у комбінованому циклі, що є приголомшливим показником для повнопривідного кросовера такого розміру.

NX 300h — це технологічний урбаністичний кросовер, який пропонує своєму власнику не лише комфорт і надійність Lexus, але й неймовірну виразність та інноваційний дизайн у кожній деталі.

За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися в офіційний дилерський центр “Лексус Київ Захід» за тел.: +38 (044) 507-08-08. Чекаємо на Вас за адресою: Місто Автомобілів “ВіДі АвтоСіті», вул. Велика Кільцева, 58 , с. Софіївська Борщагівка. Детальніше на http://kyiv-west.lexus.ua/

* Дані отримані в ідеальних умовах, без урахування індивідуальної манери управління автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються тільки експериментальним способом.