Програма сервісу Winter Check

Підготуйте ваш автомобіль до зими! Автомобілі Porsche абсолютно придатні для експлуатації в суворих зимових умовах. Незалежно від погоди, температурного режиму та наявності снігового покриття чи ожеледиці, власники автомобілів Porsche можуть бути впевнені у своїй безпеці та комфорті. Для цього сервіс “Порше Центр Київ Аеропорт” рекомендує належним чином підготувати автомобілі до зимового сезону та перевірити основні вузли та агрегати, на які лягає додаткове навантаження з погіршенням погодних умов.

Сервіс “Порше Центр Київ Аеропорт” пропонує сезонну діагностику автомобілів за спеціальною ціною 500 гривень* в рамках кампанії Winter Check, під час якої висококваліфіковані спеціалісти перевірять рівень робочих рідин, системи двигуна, гальмівну систему та ходову частину автомобіля, електрообладнання та акумуляторну батарею, проведуть діагностику електронних блоків керування. Під час перевірки також можна отримати професійні консультації щодо особливостей експлуатації автомобіля в зимовий період та відповіді на інші технічні питання.

Також ми раді запропонувати комплекти зимових коліс на весь модельний ряд з гумою, що перевірена та сертифікована виробником. Високі робочі характеристики коліс відповідають динаміці автомобілів Porsche, а їхні експлуатаційні якості перевірені в ході численних тестувань за різних температурних режимів та кліматичних умов. Наявність індексу “N» на боковій поверхні шин означає, що вони можуть використовуватися на автомобілях Porsche та відповідають вимогам виробника щодо безпеки. У період кампанії Winter Check на наявні комплекти коліс діє спеціальна пропозиція із вигодою до 25%*.

Зима передбачає чимало варіантів активного відпочинку, у зв’язку з чим ми пропонуємо додаткове обладнання, яке може знадобитися: так, власники автомобілів можуть придбати багажні бокси для даху автомобіля, сітки та піддони для багажних відсіків, гумові килимки, дитячі крісла тощо.

І, звичайно ж, на відвідувачів дилерського центру чекає широкий асортимент аксесуарів та одягу Porsche Driver’s Selection – футболки та куртки, шкіряна галантерея, серії багажних аксесуарів, колекційні моделі автомобілів та інша продукція стануть чудовими новорічними подарунками для шанувальників бренду. Маленьким шанувальникам спортивних автомобілів задоволення принесуть санки, дитячі електричні та педальні автомобілі та іграшки Porsche.

Запис на сервіс за телефоном +380 44 201 911 0 або на сайті.

Отримати детальну інформацію щодо сервісних послуг, а також усього асортименту додаткового обладнання та продукції Porsche Driver’s Selection можна в “Порше Центр Київ Аеропорт”.

*Програма Winter Check діє з 01 жовтня по 31 грудня 2015 року. Вартість робіт вказана без урахування вартості матеріалів. Спеціальна пропозиція на зимові колеса передбачає надання знижки до 25% від роздрібною ціни.