Попереду спекотне літо та яскраві враження – найкращий час для купівлі Volkswagen!

Будьте першими, поспішайте скористатися вигідною пропозицією на автомобілі Volkswagen Touareg, Passat, Touran та Beetle!

Ми докладаємо максимом зусиль для того щоб купівля Вашого новенького і довгоочікуваного Volkswagen стала ще більш доступною разом з автосалоном “КарпатиАвтоцентр»! Для зручності покупки пропонуємо користатися пропозицією оформлення кредиту чи лізинга від Porsсhe Finance Group Ukraine разом з офіційним дилером Volkswagen в Чернівцях автосалоном “КарпатиАвтоцентр», а саме починаючи з 4 липня і до кінця 2016 року, фінансування від 0,01% в лізинг та кредит на нові автомобілі Volkswagen Touareg, Passat, Touran та Beetle з авансовим платіжем 50 % від вартості авто, термін фінансування – 12 місяців.

Поряд із акційною пропозицією маєти можливість скористатися програмою “Trade-In» та отримати додаткові зручності:

1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового Volkswagen, потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.

2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення – ці турботи ми візьмемо на себе.

3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза – всі ці турботи бере на себе автосалон.

4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.

5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Пам’ятайте, для відчуття пристрасті драйву, комфорту від автомобілей Volkswagen маєте можливість записатися на тест-драйв за тел. (0372) 543 888, 067 373 57 00!

Дізнайтеся деталі акції в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В, тел. 0372) 543 888, 067 373 57 00.

(Why?)