Автомобілі у розстрочку в автосалоні «Карпати Автоцентр»

Шановні клієнти і автолюбителі Volkswagen! Поспішайте! Не пропустіть автомобіль своєї мрії!!! Тепер Ви можете придбати автомобіль своєї мрії Volkswagen у розстрочку: Touareg, Passat B8, Touran, Golf, Tiguan та Jetta!

Автосалон “КарпатиАвтоцентр» офіційний дилер Volkswagen в Чернівцях, повідомляє про продовження вигідної пропозиції отримати Volkswagen в розстрочку.

Маючи великий досвід і знання у сфері надання фінансових послуг, спеціально розроблених для автомобілей Volkswagen, максимально адаптованих під потреби кожного клієнта надаємо унікальну можливість отримати Volkswagen: Touareg, Passat B8, Touran, Golf, Tiguan та Jetta – у розстрочку.

Термін фінансування

від 1 до 5 років

Платежі у гривнях за курсом до

USD

Відсоткова ставка від 0 до 12 місяців

0%

Будьте першими, поспішайте скористатися вигідною пропозицією на автомобілі Volkswagen Touareg, Passat B8, Touran, Golf, Tiguan та Jetta!

Пам’ятайте, для відчуття пристрасті драйву, комфорту від автомобілей Volkswagen маєте можливість записатися на тест-драйв за тел. (0372) 543 888, 067 373 57 00!

Дізнайтеся деталі акції в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В, тел. (0372) 543 888, (096) 374 44 55.

Обирай сьогодні свій Volkswagen та сплачуй частинами!

(Why?)