«Автомобіль тижня» – Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life

В автосалоні “КарпатиАвтоцентр» з’являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією, що буде актуальною лише протягом семи днів від моменту появи інформації на сайті!

В рамках проекту “Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного VolkswagenTouareg в комплектації PremiumLife. –

Неймовірно акційна та вигідна ціна та перелік додаткових опцій не залишить Вас байдужими. Акційна ціна автомобіля становить 1 821 229 грн. Пропозиція буде дійсна тільки протягом 7 днів. Обираючи VolkswagenTouareg Ви заощаджуєте 131 000 грн.

Автомобіль обладнаний дизельним двигуном 3.0 з максимальною потужністю 245 к.с. та 8-ти ступеневою автоматичною коробкою передач.

Вигідні умови кредиту чи лізингу, які діють в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» допоможуть Вам стати власником автомобіля тижня –VolkswagenTouareg.

Виникають питання, що робити з старим автомобіль? Все просто! Менеджер з продажу автомобілів Das WeltAuto безкоштовно оцінить вартість Вашого автомобіля та запропонує обмін на автомобіль тижня VolkswagenTouareg!

Дізнайтеся деталі в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» офіційного дирела Volkswagen, за адресою: м. Чернівці, вул. Енергетична 2В, або за тел. (0372) 543-888, (096) 374 44 55 або на сайті www. karpaty-autocenter.com.ua.

Звертаємо Вашу увагу на те, що пропозиція “Автомобіль тижня» обмежена і дійсна тільки до 10.00 год. 10 квітня 2017 року або до моменту продажу автомобіля!

Скористайся вигідною та акційною ціною!

Акційний Volkswagen Touareg може стати саме Вашим!

(Why?)