Обираючи автомобіль тижня VW Tiguan – Ви заощаджуєте 57 000 грн!

Кожного тижня щасливих власників, які користуються тижневою пропозицією “Автомобіль тижня» стає все більше і більше!

Ми раді повідомити Вам, з 06.06.2017 – 12.06.2017 автосалон “КарпатиАвтоцентр», що являється офіційним дилером Volkswagen в Чернівцях надається можливість придбати “Автомобіль тижня – VWTiguan» заощаджуючи 57 000 грн.!

Автомобіль тижня VW Tiguan обладнаний дизельним двигуном, потужністю 150 к.с., коробка передач – 7ступ. DSG.

В даній комплектації Новий Tiguan комбінує високоякісні деталі дизайну та надійності автомобіля. Автомобіль вже обладнаний:

  • Мультимедіа “Composition Media” 20,3 см (8 дюймів) кольоровий емнісний TFT-дисплей з функцією Touchscreen та сенсором наближення, CD-програвач, 4 х 20 Вт, 8 динаміків, картоприймач SD, роз’єм USB, мультимедійне гніздо AUX-IN, телефонія Bluetooth, функція JPEG Viewer, підготовка під установку мобільного телефона.
  • Кондиціонер автоматичний “Climatronic” з трьохзонним регулюванням мікроклімату, антиалергенним фільтром та додатковими елементами управління кондиціонером для задніх пасажирів.
  • Кермо мультифункціональне шкіряне з підкермовими клавішами керування DSG.
  • Електропривод закривання-відкривання дверей багажника
  • Навігаційна функція “Discover Media” (для “Composition Media”), навігаційні дані Європи на SD-карті, онлайн-сервіс “Guide & Inform”
  • Пакет “Offroad”, бампери Off-Road у колір кузова, зі збільшеним кутом звісу, швелери та нижня частина бамперів чорного кольору, передні алюмінієві накладки на пороги з написом “OFFROAD”
  • Камера заднього виду “Rear View” вкл. паркувальний асистент “Park Assist” та парк-пілот

Для зручності отримання Нового Tiguan пропонуємо скористатися прозорими, вигідними та доступними програмами фінансування від Porcshe Finance Group Ukraine, що допоможуть Вам отримати свій автомобіль зручно, вигідно та за короткий час!Унікальність пропозиції заключається в тому, що окрім додаткової вигоди у сумі 57 000 грн., надається можливість скористатися послугою Trade-In та отримати ДОДАТКОВИЙ БОНУС – 25 000 грн.

Скористайтесь пропозицією до 30 червня 2017 р., Ви зможете збільшити вигоду купівлі ще більше.

Обираючись послуг TradeIn Ви отримуєте додаткові зручності:

1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового Volkswagen потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.

2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення – ці турботи ми візьмемо на себе.

3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза – всі ці турботи бере на себе автосалон.

4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.

5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Ну що ж годі зволікати! Настав час обирати надійним, комфортний та повнопривідний автомобіль саме сьогодні!

Дізнайтеся деталі автомобіля тижня в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В,
тел. (0372) 543 888, 096 374 44 55, 050 374 44 55
.

*Актуальність пропозиції діє лише 12 години до 12.06.2017 р. або до моменту продажу автомобіля, що настане раніше.

(Why?)