Volkswagen Golf SportWagen — спеціальна ціна!

100% відсотків Golf. Більшого компліменту універсалу зробити неможливо. Його стрімкий дизайн, високоефективний дизельний двигун і різноманітність асистентів водія підкреслюють його походження в кожній деталі, а спеціальна ціна не залишить Вас байдужими до нього!

Автосалон “КарпатиАвтоцентр» надає можливість стати власником Нового Golf SportWagen із преміальними характеристиками та за спеціальною ціною!

Автомобіль обладнаний дизельним двигуном 2.0, потужністю 150 к.с. Кількість автомобілів обмежена. Ознайомтесь з всіма перевагами автомобіля!

Ефективність двигуна

TDI. Відчуйте переваги високого крутного моменту і низьким споживанням пального.

Поєднання високої ефективності та ощадливого ставлення до Вашого гаманця – це про TDI. Ніколи ще поєднання цих якостей у одному дизельному двигуні із технологією Common-Rail не було настільки естетичним.

Двигуни 2.0 л TDI Volkswagen Golf SportWagen – це дизельний двигун з системою турбонаддуву і системою безпосереднього впорякування пального. Він вирізняється економічністю, високим крутним моментом у 320 Нм і неабиякою потужністю у 150 к.с.. Для даної моделі двигун працює у парі із 6-ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач DSG.

Комфорт на вищомурівні

Ваш (Why?)