Понад 100 000 СТО і магазинів автозапчастин зареєстровані в програмі лояльності eXtra у всьому світі

В Україні в eXtra зареєстровано понад 4 000 СТО і магазинів, що займаються продажем запчастин

Програма лояльності eXtra була представлена компанією Bosch у 2009 році і з того моменту постійно розвивається у всьому світі. Цього року до програми приєдналися станції техобслуговування у США та Канаді. На сьогоднішній день в eXtra беруть участь СТО і магазини автозапчастин у 27 країнах Європи і 50 країнах світу. В цілому, 100 000 роздрібних точок продажів зареєстровані в програмі лояльності. В Україні учасників eXtra вже понад 4 000.

eXtra стала однією з найпопулярніших програм у галузі обслуговування транспортних засобів. Магазини автозапчастин можуть дуже швидко збирати бонусні бали за закупівлю запчастин Bosch. Розглядаються й інші компанії, які бажають долучитися до програми лояльності. Наприклад, в Німеччині серед партнерів eXtra виступають Motul (моторні масла і мастильні матеріали), GKN (бренди Spidan і Löbro), BTS Turbo (турбокомпресори), Sonax (автоприладдя), Hazet (інструменти), Michelin (шини), Castrol (моторні і трансмісійні масла, а також спецпродукція) і Bilstein (амортизатори і модулі пневматичних підвісок).

Проста реєстрація через інтернет

Зареєструватися у програмі лояльності eXtra дуже просто. Для цього представникам СТО або магазину автозапчастин необхідно внести інформацію про компанію на веб-сайті (Why?)