Спеціальна модель T6 Transporter Kasten GT за спеціальною ціною – 868 600 грн.*

Раді повідомити Вас, для Вашої зручності створено модель T6 Transporter Kasten GT з спеціальним ціноутворення. Вантажний T6 Transporter покликаний стати надійним помічником в щоденних справах.

Характеристики моделі:
Двигун: 2.0 TDI, 140 к.с.
КПП: 6-ступ. МКПП
База: колісна база 3000 мм
Привід: передній
Повна маса: 3200 кг
Об’єм вантажного відсіку 5,8 куб. м.

Додатковими опціями в T6 TransporterKastenGT є:

ü Кондиціонер “Climatic» (напівавтоматичний) в кабіні водії

ü Допустима загальна маса 3,2 т з посиленими сталевими дисками 16″: сталеві диски 6,5Jx16, посилені; підвіска і амортизатор для машин з допустимою загальною масою 3,2 т; інструменти та домкрат, посилений

ü Центральний замок з дистанційним керуванням

ü Задні двостулкові двері без вікон: ручка відчинення задніх дверей зсередини, без дзеркала заднього огляду

ü Система попередження вторинних зіткнень, електронна програма стабілізації руху (ESP) з системою антиблокування (ABS), протибуксовочною системою (ASR) та гальмівним асистентом, асистентом руху на підйом

ü Захисна пластикова окантовка вантажного відсіку, гумове покриття підлоги в кабіні

ü Багатошарове теплозахисне вітрове скло

ü Подушка безпеки та ремені безпеки для водія

ü Додатковий обігрівач двигуна

ü Форсунки омивача переднього скла, що обігріваються

ü 2 ключа-радіопульта, 1 стандартний ключ для замка з дистанційним керуванням

Вартість автомобіля – 868 600 грн.*

Зручними та надійними програмами є отримання автомобіля в кредит чи лізинг а також обмін Вашого старого автомобіля на Новий T6 Transporter Kasten GT.

За деталями комплектації, ціноутворення та наявності автомобіля в автосалоні “КарпатиАвтоцентр» звертайтесь за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2В – автосалон “КарпатиАвтоцентр» або за телефоном автосалону (0372) 543-888.

*Вартість автомобіля розрахована в національній валюті по курсу продажу долара на міжбанківському ринку 26,49 грн. на 06.03.2018. Вказані ціни є орієнтовними. Точна ціна зазначається у договорі купівлі-продажу. Ціна вказана з урахуванням ПДВ. Розрахунок здійснюється у національній валюті України. Ціна може бути змінена ТОВ “Порше Україна” в будь-який момент. Зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля.

(Why?)