Що таке сертифікат відповідності – навіщо він потрібен і де його отримати?

Інформація розміщена на правах реклами:

Купуючи авто з пробігом в США, Кореї або Європі необхідно враховувати, що до моменту «розмитнення» та постановки автомобіля на облік пригнаний автомобіль необхідно сертифікувати.

Сертифікація авто – це обов’язкова перевірка автомобіля на відповідність вимогам та стандартам чинного законодавства України. Дану процедуру необхідно пройти перед реєстрацією автомобіля в сервісному центрі. Без сертифіката відповідності авто не зареєструють, не видадуть свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) та номерні знаки.

Цей документ потрібен для визначення країни-походження, підтвердження відповідності транспортного засобу екологічним нормам Євро, підтвердження того, що дане ТЗ за своїми технічними та екологічними характеристиками може безпечно експлуатуватися на дорогах загального користування.

Основні вимоги до транспортних засобів при проходженні сертифікації:

  • передні габаритні фари – білі;
  • покажчики поворотів – жовті;
  • задні повторювачі – жовті;
  • задні протитуманні фари – червоні;
  • включення протитуманних фар тільки при включеному ближньому світлі фар;
  • включення задніх протитуманних фар здійснюється окремо;
  • відсутність тонування на лобовому та передніх бокових стеклах;
  • свідчення швидкості на спідометрі відображаються в км / год.

Сертифікація автомобіля – це досить довгий та трудомісткий процес. Якщо вникати в усі деталі немає ні часу, ні бажання, як і возитися з паперово-бюрократичними «заморочками», можна скористатися послугами компанії ЄВРОЕКСПЕРТ, яка допоможе заощадити час та кошти і виконає сертифікацію Вашого транспортного засобу в найкоротші терміни. Вже на наступний день після проведення випробувань, у випробувальній лабораторії ЄВРОЕКСПЕРТ, клієнт отримає офіційний сертифікат на авто, який прийме Сервісний центр МВС України. Отримати сертифікат клієнт може будь-яким зручним шляхом – забрати самостійно, за допомогою кур’єрської доставки або поштою. У разі, якщо Ваш автомобіль не відповідає вимогам законодавства по сертифікації, партнер – СТО допоможе Вам усунути невідповідності практично на місці.

Для отримання сертифіката відповідності будуть потрібні документи на авто та документи власника (паспорт і код). Якщо власник є юридичною особою, то потрібні копії статутних документів.

Записатися на сертифікацію авто можна в будь-який зручний час Пн-Пт з 09:00 до 19:00 або в Сб до 16-00

Відзначимо, що команда професіоналів ЄВРОЕКСПЕРТ має більше 15 років практики та вже сертифікувала більше 100 000 автомобілів. Компанія, також надає послуги з сертифікації ГБО та проведення ТО.

Випробувальна лабораторія ЄВРОЕКСПЕРТ знаходиться за адресою: Київська обл. Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська 24.

Більш детальна інформація про компанію ЄВРОЕКСПЕРТ та пропоновані послуги на сайті або за номерами 044 585 40 20, +380 50 444 31 09.

Let’s block ads!