Enginius показала водневу вантажівку Citypower з запасом ходу до 500 км

Бренд Enginius, що належить Faun Group, представив свій другий після Bluepower продукт – 16-тонний Citypower. Citypower – це воднева вантажівка для внутрішньоміських перевезень та доставки вантажів базі двовісного Atego від Daimler Truck з корисним навантаженням дев’ять тонн, дальністю польоту по WLTP 500 км і часом дозаправки 30 хвилин.

Citypower може перевозити максимум 32 кг водню та заправляється при тиску 700 бар.

Згідно із заявою компанії, перші автомобілі мають пройти польові випробування наприкінці 2023 року. Початок серійного виробництва заплановано 2024 рік. Згідно з техпаспортом, Enginius також планує акумуляторну електричну версію Citypower. Однак більше жодних подробиць компанія не повідомляє.

початку року компанія Faun придбала французького виробника автомобілів ValMetal. Таким чином, німецький виробник комерційних автомобілів додав до свого асортименту нові підмітально-прибиральні машини та електричні шасі. Загалом у Faun Group працює понад 2000 чоловік по всьому світу, компанія має дванадцять заводів у семи країнах.

Faun є частиною Kirchhoff Ecotec, екологічного підрозділу всесвітньо активної групи Kirchhoff, яка у 2021 році з 12 200 співробітниками забезпечила продаж у розмірі 2,2 мільярда євро у чотирьох сферах діяльності: автомобілебудування, інструменти, переобладнання транспортних засобів та комунальна техніка. Група має 56 заводів у 22 країнах п’яти континентах.

Adblock test

      

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.