Bentley показала перший серійний Batur

Влітку 2022 року, слідом за відкритою версією спорткара Bentley Mulliner Bacalar, британський автовиробник представив нову машину ручної роботи – купе Bentley Mulliner Batur. Найпотужніший серійний автомобіль буде випущений тиражем 18 одиниць і під кінець року «нульовий» екземпляр вийшов ходові випробування на дорогах загального користування. Заявлено, що таким перевіркам піддадуть два передсерійні зразки Bentley Mulliner Bacalar.

Як зазначають в компанії, понад 100 тижнів розробки автомобіля доповнюють понад 58 тижнів тестів у реальних дорожніх умовах, протягом яких буде проведено 120 різних випробувань. У ході тестів пройде перевірка як технічних характеристик машини, так і оцінка якості її складання, і навіть поведінка матеріалів.

Пофарбований у колір Purple Sector «нульовий» автомобіль проїде понад 2500 кілометрів Європою, щоб зімітувати реальні умови експлуатації. Маршрут буде включати Німеччину, Італію, Францію та Іспанію, перш ніж прототип опиниться закритому полігоні, де будуть проведені високошвидкісні випробування.

полігоні машину чекає 7-тижнева програма тестів у різних умовах та режимах, за якою проведуть ще 7500 кілометрів поїздок у реальних умовах, а потім розпочнуться тести на відповідність екологічним стандартам. Обіцяно, що прототип менш як за чотири тижні витримає 600 годин сонячного навантаження, що еквівалентно п’яти рокам у пустелі Арізони.

Як підкреслює Bentley, це особливо важливо для нових екологічно чистих матеріалів, що використовуються у зовнішніх компонентах як альтернатива вуглецевому волокну. Загалом, перед поставкою першого Bentley Mulliner Bacalar клієнту, понад 810 унікальних деталей пройдуть 160 тижнів випробувань і доопрацювань. Всі автомобілі вже продані і для них розроблені ексклюзивні схеми оформлення кузова та салону, які заводські спеціалісти підготували основі побажань покупців.

Adblock test