Власники Tesla скаржаться на агресію та ненависть з боку інших автомобілістів

Британське видання The Guardian опублікувало історії власників Tesla, які останнім часом масово скаржаться агресію водіїв автомобілів із класичними двигунами внутрішнього згоряння. Хазяї електрокарів повідомляють, що їх постійно підрізають на дорогах, блокують виїзди з паркування, а також перекривають доступ до зарядних станцій. Деякі фахівці вважають, що причина такої поведінки пов’язана з діяльністю власника американської корпорації.

Один із власників Tesla з американського штату Орегон повідомив, що часто помічає, як інші водії показують йому непристойні жести, а також вигукують образи зі своїх автомобілів. При цьому чоловік не стикається з подібною агресією, коли їздить за кермом інших машин. Мешканка штату Вашингтон розповіла, що її кілька разів намагалися зіштовхнути автостради, коли вона керувала електрокаром. Як виявилося, таким чином водії вирішили пожартувати.

Ще один власник Tesla в перший тиждень після покупки електрокара нарік те, що його постійно намагаються обганяти і підрізати. Крім того, інші водії часто заважають перебудовуватися та різко скидають перед ним швидкість. Коли чоловік їде за кермом свого Ford Fusion, такого не трапляється.

Представник Асоціації електромобілів Марк Геллер заявив, що подібна поведінка водіїв дорогах пов’язана з особистістю Ілона Маска. Якщо раніше власників електрокарів недолюблювали прихильники правих поглядів, то тепер, після покупки Маском найбільшої соціальної мережі, а також відновлення облікового запису Дональда Трампа, багато автовласників стали частіше виявляти агресію до водіїв Tesla.

Adblock test