Mitsubishi Fuso анонсує нову важку вантажівку Super Great

Японська автомобілебудівна компанія Fuso (Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation) анонсувала прем’єру нової великотоннажної вантажівки Super Great. Вона з’явиться стенді бренду на автошоу Japan Mobility Show 2023.

Анонс супроводжується єдиним затемненим зображенням кабіни тягача. У нового Super Great вона виглядає сучасніше, ніж у нинішньої моделі. Лобове скло вужче, а тонкі LED-фари встановлені значно вище від землі. Напис «Fuso» та логотип Mitsubishi помінялися місцями. Подробиць про силові агрегати нового тягача немає.

Вантажівка Mitsubishi Fuso Super Great представлена ринку з 1996 року. Нинішнє покоління моделі вийшло у 2017 році. У серію Super Great входять моделі FP, FU, FV та FS повною масою до 25 тонн з колісними формулами 4×2, 6×2, 6×4 та 8×4. Також на її основі виготовляються армійські вантажівки.

Основні конкуренти Mitsubishi Fuso Super Great ринку – Nissan Diesel Quon, Nissan Diesel Big Thumb, Isuzu Giga, Mercedes-Benz Actros та Hino Profia. Які особливості моделі нового покоління дозволять обійти конкурентів, ми дізнаємося вже під час прем’єри. Чекати залишилося зовсім трошки.

Adblock test