Hyundai відкриває станцію швидкої зарядки під брендом N

Компанія оголосила про відкриття спеціалізованої станції швидкої зарядки електромобілів під брендом N в Інджі Спідіумі, Південна Корея. Спеціалізована станція N-Specialized може одночасно заряджати до 10 електромобілів зі швидкістю до 200 кВт.

Власники IONIQ 5 N можуть безплатно користуватися точкою до 2028 року за допомогою спеціальної «зарядної картки».

Попри те, що зарядна станція в першу чергу призначена для власників IONIQ 5 N, вона доступна і для власників інших електромобілів. Власники електромобілів отримають знижку 25% зарядку, а власники електромобілів інших марок зможуть скористатися зарядними станціями через додаток EVSIS.

«Починаючи зі спеціалізованої станції швидкої зарядки під брендом N, ми продовжимо інвестувати та розвивати екосистему високопродуктивної електрифікації, щоб клієнти могли відчути радість від водіння безпечним та зручним способом», – йдеться у пресрелізі.

Крім того, у той же день організувала захід «День власників», орієнтований власників IONIQ 5 N, запропонувавши програми навчання водінню, спеціально розроблені для споживачів, не знайомих з високопродуктивними електромобілями.

Adblock test