Військові медики отримали унікальну «швидку» на базі Volkswagen Amarok

Сьогодні для потреб ЗСУ передають різні автомобілі швидкої допомоги, які надходять від закордонних волонтерів. Один з них – базі пікапа Volkswagen Amarok працює у Медичному батальйоні «Госпітальєри».

Замість вантажного відсіку автомобілі встановлено спеціальний кузов, виготовлений фінською компанією Tamlans. Надбудова модульної конструкції пройшла всілякі випробування, у тому числі на перекидання, та відповідає стандартам EN1789+A7 для медичних автомобілів класу «B». Більш того, кузов отримав сертифікат UBB від відділу розробок і випробування Volkswagen AG.

Санітарний Amarok комплектується різним медичним обладнанням. Так, наприклад, дефібрилятор розташований у зоні легкої досяжності. Що ж до важкого оснащення, наприклад, кисневих балонів, воно розміщується у зовнішніх відсіках по бортах кузова.

Один із медичних автомобілів Volkswagen Amarok V6 із надбудовою Tamlans був переданий Україні ще навесні минулого року. Це була одна з 12 «швидких», закуплених волонтерками – українками Катериною Благодир та Надією Кваша, які мешкають у Стокгольмі, повідомляє Cуспільне.

[embedded content]

Adblock test