Компанія Fiat показала рамний пікап Titano

Марка Fiat, яка належить автогіганту Stellantis, показала новий пікап. Він був офіційно анонсований ще наприкінці минулого року й отримав назву Titano. Компанія відзначила, що пікап призначений для країн Латинської Америки та Африки.

Fiat Titano є близнюком Peugeot Landtrek, який з’явився у 2020 році й наразі продається в Україні. Нагадаємо, «француз» створений у партнерстві з Changan, тому в нього є й інші клони від китайських брендів – Kaicene F70 (експортна назва – Changan Hunter), а також Changan Lantop.

Судячи з екстер’єру, Fiat Titano не планує приховувати своєї спорідненості з Peugeot Landtrek. У нього аналогічна головна оптика, ж виштампування капоті, аналогічним чином оформлена нижня частина переднього бампера з протитуманками та інтегрованим повітрозабірником.

До відмінностей можна віднести лише оформлення решітки радіатора, яка втратила хромовану окантовку й отримала малюнок у вигляді сітки з об’ємними прямокутними елементами, назвою та і прапором Італії, що розмістився збоку.

Інтер’єр у новинки такий самий, як у «донора». Автомобіль отримав оздоблення салону шкірою, інформаційно-розважальну систему з великим центральним екраном. Крім того, до списку обладнання входять камери кругового огляду, блокування заднього диференціала та функція допомоги під час спуску.

У компанії пояснили, що нова позиціюватиметься по-різному залежно від ринку. Так, у Бразилії рамний пікап «підкорюватиме» клієнтів Fiat дизайном, технологіями та своїми позашляховими можливостями, а в Алжирі «у фокусі» будуть паливна економічність та потужність Titano. Ще виробник пояснив, що техніка відрізнятиметься у різних країнах.

Поки що в компанії розповіли лише про «начинку» версії для ринку Алжиру. Там вантажівка доступна з базовим мотором Peugeot Landtrek – йдеться про дизель об’ємом 1,9 літра, який видає 150 к.с. потужності та 350 Нм крутного моменту. У пару цьому двигуну запропонували 6-ступеневу механічну коробку передач. У гамі французького «донора» є ще бензинова «турбочетвірка» об’ємом 2,4 літра з віддачею 210 к.с. (320 Нм).

Що опиниться під капотом версії Fiat Titano для країн Латинської Америки, у компанії поки не розповіли. Раніше бразильські ЗМІ припускали, що новий середньорозмірний пікап отримає 140-сильний турбодизель об’ємом 2,2 літра, яким оснащується актуальний Fiat Ducato.

[embedded content]

Adblock test