Представлено ексклюзивний розкішний Rolls-Royce Phantom

Rolls-Royce Phantom отримав нову ексклюзивну версію Ares Coupe. До розкішного седана приєдналося люксове чотиримісне купе. Про це повідомляється сайті італійської компанії Ares Modena.

Саме це ательє виконало тюнінг Rolls-Royce Phantom – це не розробка британського бренду, а окремий проект. Загалом випустять лише кілька таких купе, причому замовник має спочатку купити Rolls-Royce Phantom у кузові седан і надати його для переробки.

Нинішній Rolls-Royce Phantom, відміну від попередника, не має дводверної версії. До того ж, купе Rolls-Royce Wraith зняли з виробництва (його замінив електрокар Spectre), тож в Ares Modena вирішили створити таке самотужки.

Усі кузовні панелі у Rolls-Royce Phantom Phantom Ares Coupe нові і виконані з легкого карбону. Проте, купе все одно важить 2,6 тонни.

Хоча купе Rolls-Royce Phantom і виконано в стилістиці седана, у нього інша лінія даху і широкі двері, що відкриваються проти руху. запропонують тільки в чорному і білому кольорах з бронзовим забарвленням капота, а молдинги боковинах інкрустовані натуральним золотом. Також встановлено величезні 24-дюймові колеса.

У салоні Rolls-Royce Phantom Phantom Ares Coupe встановлено чотири окремі крісла та змінено оздоблення. Його виконуватимуть з урахуванням побажань клієнтів, але обов’язковим атрибутом стануть бронзові акценти.

Силовий агрегат залишився без змін. Купе Rolls-Royce Phantom оснащене 6,75-літровим V12 твін-турбо 571 к.с. і 8-ступінчастою автоматичною КПП.

Adblock test