Заряджену Toyota Camry 2025 показали на тизерах

Нова Toyota Camry 2025 модельного року готується до виходу ринок. Нещодавно недорогий седан бізнес-класу представили офіційно. А тепер показали у «найкрутішому» вигляді.

Над варіантом зовнішності спортивної моделі Toyota GR Camry попрацював Theottle своєму YouTube каналі. Таку модифікацію поки що не анонсували офіційно. Проте раніше компанія пропонувала цей варіант.

Очевидно, автор каналу вирішив, що подібну можна очікувати і після оновлення. До того ж, Toyota активно розвиває свій спортивний підрозділ GR. Художник намалював агресивніші бампери, великі колеса і навіть спойлер багажнику.

Нова Toyota Camry (у стандартному виконанні) зазнала дуже глибокої модернізації. попередника автомобіль не схожий. Тут з’явилася нова передня частина з фарами у стилі Prius, а задні ліхтарі нагадують Lexus.

[embedded content]

У найдешевшому виконанні машину оцінили в $25 000. Це седан із 2-літровим бензиновим двигуном потужністю 177 к.с. та варіатором.

також дебютувала у гібридному виконанні базі 2,5-літрового бензинового двигуна. У передньопривідному варіанті потужність складає 228 к.с., з повнопривідною трансмісією – 235 к.с.

Adblock test