Новий Toyota Fortuner 2024 стане соліднішим на вигляд

Опубліковано перші зображення Toyota Fortuner третього покоління. Рамний позашляховик мають представити в середині 2024 року. Про це повідомляє сайт Rush Lane.

Судячи із зображень, новий Toyota Fortuner 2024 кардинально зміниться зовні – стане соліднішим і стриманішим вигляд. У нього м’язисті розширені крила і пластиковий захисний обвіс. Дизайн передньої частини виконаний у дусі пікапа Toyota Tacoma, що й не дивно – дві моделі порідняться.

Річ у тім, що новий Toyota Fortuner, як і Tacoma, буде побудований рамній платформі TNGA-F, запозиченій у Toyota Land Cruiser 300. Вона дасть змогу зробити легшим і підвищити жорсткість кузова.

Очікується, що Toyota Fortuner 2024 отримає доопрацьований 2,8-літровий турбодизель зі збільшеною до 204 к.с. потужністю і обертовим моментом у 500 Нм. Також має з’явитися версія цього двигуна з 48-вольтною «м’якою» гібридною установкою – як у Toyota Hilux 2024.

Для деяких країн збережуть 2,7-літрову бензинову четвірку 166 к.с. А ось 4,0-літрового V6 більше не буде – його має замінити 2,4-літровий турбомотор. Звісно, позашляховик Toyota збереже повний привід зі знижувальною передачею.

Adblock test