Команда дизайнерів CITROEN OLI отримала три нагороди за дизайн авто

Інформація розміщена правах реклами або надана партнерами:

7 грудня в Лондоні відбулася церемонія нагородження Car Design People Awards 2023, якій команда дизайнерів Citroen отримала одразу три презтижні нагороди за новаторський концепт Citroen OLI. Дані нагороди були вручені за інноваційність, екологічність, прогресивність та новий дизайн мислення. Премія організована журналом Car Design News (CDN), який відзначає досконалий дизайн у всіх аспектах процесу створення авто. Команда Citroen Design Team отримала 3 престижні нагороди: найбільш стабільна команда дизайнерів, найкраща команда дизайну інтер’єру та найкраща команда дизайну екстер’єру.

Oli демонструє новий напрямок дизайну Citroen. Команда дизайнерів надала пріоритет функціональності, створюючи універсальний автомобіль із великим простором усередині, який адаптується до різних ролей: від сімейного лімузина до міського дослідника чи компаньйона роботі. Дизайн OLI мав на меті запропонувати малу вагу, міцність та довговічность матеріалів, демонструючи плоский капот, дах і задні панелі «платформи підйому». Вертикальне лобове скло мінімізує використання скла, зменшуючи вагу та вплив сонця. Ідентичні та легкі передні двері підвищують ефективність. OLI представляє новий значок Citroen, який нагадує логотип 1919 року, з характерними модулями переднього та заднього освітлення, які поступово мають стати частиною майбутніх серійних моделей. Дизайн ідеально поєднує форму та функціональність, пропонуючи адаптивність та ефективність у різних сценаріях.

Oli націлений на «найкращу в своєму класі» оцінку життєвого циклу та пропонує інноваційний погляд майбутнє електромобільності. Oli втілює всю винахідливість і креативність, якими славиться Citroen, аби кинути виклик статус-кво завдяки використанню матеріалів, які можна переробити, і менш складним виробничим процесам

Сидіння, наприклад, мають просту конструкцію та складаються з перероблених матеріалів та мають 80% менше деталей, ніж традиційні сидіння. Його концептуальні шини, за оцінками, витримають до 500 000 км протягом усього терміну експлуатації завдяки стійкому каркасу та протектору, який можна двічі оновлювати протягом усього терміну служби.

Кількість компонентів, необхідних для дверей і сидінь, зменшено для спрощення виробничих процесів і зменшення ваги.

Інноваційне використання легких і перероблених матеріалів, а також стійкий спрощений процес виробництва доводять, що Oli розроблено з найменшим можливим впливом навколишнє середовище, одночасно задовольняючи потреби багатьох способів життя.

Саме ці дизайнерські характеристики дали змогу Citroen потрапити в перелік номінантів церемонії нагородження в Лондоні 7 грудня. Де команда Citroen Design Team була представлена П’єром Леклерк, директором з дизайну Citroen, П’єром Сабасом, дизайнером концептуальних автомобілів, і Рафаелем Духаном, дизайнером екстер’єру. І саме разом з новаторським Citroen OLI команда отримала нагороду за найбільш стійку дизайнерську команду, нагороду за найкращу команду з дизайну інтер’єру та нагороду за найкращу команду з зовнішнього дизайну.

Познайомтесь і ви з оригінальним дизайном та витривалими автомобілями Бренду Citroen  офіційному сайті. Або ж обирайте бажаний автомобіль прямо зараз серед наявних в Україні на онлайн-складі Citroen.

Adblock test