Lamborghini Urus перетворили на шестиколісного монстра

Lamborghini Urus – один із найбільш вражаючих автомобілів у світі, але, схоже майстри компанії South Florida Jeeps вирішили, що це не так. Новий проєкт тюнера визвав не менший резонанс, ніж шестиколісній позашляховик «судного дня» Apocalypse6x6 Juggernaut, побудований базі RAM 1500 TRX.

YouTube-каналі Sliderz_Official з’явилося відео створеного ними шестиколісного Urus. Вперше про нього заговорили декілька місяців тому, але тоді робота ще продовжувалася. Наразі кросовер виглядає практично готовим виїхати на дорогу.

Схоже майстри завершили роботу над кузовом, подовживши задню частину та дах. Це дозволило встановити третю вісь. Але є й деякі інші відмінності.

[embedded content]

Наприклад, ширші, ніж у заводського Urus колісні арки. Також шестиколісний монстр оснащений новим дифузором, передньою губою та додатковим спойлером задній кромці даху. Доповнює незвичайний образ комплект глянсово-чорних колісних дисків.

Подробиць про технічні зміни немає. Не відомо навіть для чого майстри зробили третю вісь. У будь-якому випадку модернізація такого автомобіля, як Lamborghini Urus, обійдеться недешево. Крім того, повернути кросовер до початкового стану не вийде.

У колекції South Florida Jeeps ціла низка кастомних моделей 6×6. Зокрема, Jeep Gladiator, Jeep Wrangler, Ford Bronco та Land Rover Defender.

Adblock test