В Україну прибули ще чотири броньовані «швидкі»

Ще чотири броньовані автівки швидкої медичної допомоги, придбані Медичними закупівлями України коштом, зібраним у межах ініціативи «United24» (загальною вартістю 38 128 000 гривень), вже в Україні. Про це повідомило МОЗ.

«Броньовані «швидкі» – це про безпеку та порятунок життя у «гарячих точках». Вони захищені бронею, обладнані усім необхідним для надання першої медичної допомоги пораненим та травмованим під час невідкладного транспортування у медичний заклад. Броня – у тому числі бронескло – відповідає одному з класів захисту за стандартом STANAG 4569 (стандарт НАТО). А завдяки шинам Run-Flat можна покинути поле бою навіть після отримання пробоїн», – сказала заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Броньовані «швидкі» виготовляли замовлення в Канаді. Вони призначені для евакуації поранених з «гарячих» ділянок лінії фронту до найближчого медзакладу. Кожна відповідає балістичним стандартам НАТО, зокрема стандарту STANAG 4569 рівня II. На практиці це означає: захищає від ураження боєприпасами кінетичної дії, осколками снарядів польової артилерії, підриву саморобних вибухових пристроїв тощо.

Крім того, автомобіль має високу прохідну спроможність. Може їхати « спущеному колесі» від 50 до 150 км – залежно від ваги машини та якості дороги.

Всього закуплено 13 броньованих «швидких» загальну суму майже 124 млн гривень.

Adblock test