Німці навчилися переобладнувати «паливний» автомобіль в електричний за 8 годин

Німецький стартап e-Revolt, що спеціалізується переобладнанні звичайних «паливних» автомобілів в електромобілі, досяг значних успіхів на цьому поприщі. Як повідомляється, фахівці компанії з Дахау освоїли електрифікацію 42 бензинових та дизельних моделей. І це не автомобілі, яких спеціалізується більшість аналогічних компаній, а звичайні «повсякденні», як універсал Volkswagen Golf Mk VII. При чому перетворення займає лише 8 годин.

Оптимізувати процес електрифікації e-Revolt вдалося за рахунок модульного комплекту із болтовим кріпленням. У майбутньому доопрацьована версія комплекту переобладнання може перейти модернізовану батарею. Поки що у ньому використовується акумуляторний блок, який забеспечує запас ходу 250-300 км.

Коштує трансформація від 13 000 до 16 000 доларів. Процес переобладнання починається із попередньої перевірки автомобіля. Потім знімається двигун разом із рештою непотрібних компонентів. його місце встановлюється так звана «рамка Plug and Play», яка підключається до кріплень для ДВЗ. Також у комплект входить модуль e-CAN (локальна мережа контролерів), який гарантує сумісність нових деталей із оригінальними компонентами автомобіля. Вся інформація про роботу електричної начинки виводиться на переналаштовану панель приладів.

Потужність електродвигуна та ємність акумуляторного блоку e-Revolt не уточнює. Також немає даних про час заряду батареї, масу автомобіля та вплив додаткових кілограмів, якщо вони є, розподіл ваги між осями.

Adblock test