Шпигуни показали новий Ford Kuga у мінімальному камуфляжі

Фотошпигуни під час дорожніх тестів помітили оновлений компактний кросовер Ford Kuga, який має мінімальний камуфляж. Компанія Ford почне його продавати у 2024 році.

Ford Kuga першого покоління з’явився у 2008 році. Це перший компактний кросовер компанії Ford. Наразі автомобілістам пропонують третє покоління цієї моделі (воно дебютувало у 2019 році).

Компанія Ford вже кілька років розробляє оновлений кросовер Kuga. Фотошпигуни 1,5 роки тому вперше помітили його під час дорожніх тестів. І тепер цей кросовер знову вивели дорожні тести. Але цього разу у мінімальному камуфляжі.

Судячи з фотографій, оновлений Kuga отримає нову решітку радіатора, нові бампери, нові фари і видозмінені задні ліхтарі. Загалом, дизайн зміниться не сильно. Відбудуться зміни і в салоні, але поки що не відомо, які конкретно. Повинно з’явитись нове обладнання, буде більше сучасних систем допомоги водієві та активної безпеки.

У лінійці двигунів не буде дизельного двигуна. Натомість покупцям запропонують більше гібридних версій. Привід – передній чи повний, вибір.

Коли Ford офіційно представить новий кросовер Ford Kuga? Це відбудеться у 2024 році. Того ж 2024 року він з’явиться у продажу. Скільки коштуватиме такий кросовер – ще не відомо.

Adblock test