Новий двигун Ford Megazilla Crate коштує, як новий пікап

Ford почав продавати свій новий 7,3-літровий двигун Megazilla, назву для якого запатентував у вересні минулого року. Агрегат потужністю 624 к.с. та крутним моментом 865 Нм побудований базі потужнішого Godzilla. Останнім Ford комплектує деякі свої важкі пікапи. Незважаючи на відсутність нагнітача або турбокомпресора Megazilla коштуватиме чималі 22 995 доларів. Для порівняння, цінник нового пікапа Ford Maverick стартує від 25 640 доларів.

Ford Megazilla Crate представляє собою довгий блок із усіма необхідними для його роботи деталями. При цьому в комплекті немає такого важливого елемента як стартер. Крім того, для його установки знадобиться багато місця, що значно звузить перелік моделей, під капотом яких він опиниться.

Основними споживачами Megazilla стануть тюнери та кастомайзери, які, без сумнівів, оцінять його надзвичайні здібності. Використовуючи два клапани циліндр та штовхачі, він виробляє 84 к.с. на літр.

Це робить його більш потужним та ефективним, ніж LS7 від General Motor з його 72 к.с. літр та загальною потужністю 512 к.с. При цьому двигун Ford значно важчий. У нього залізний блок та алюмінієві головки, тоді як LS7 був повністю алюмінієвим. Блок, джгут проводів та сталевий колінчастий вал Megazilla дісталися від Godzilla. А спеціально виготовлені поршні та шатуни – ковані.

Adblock test