Якісні штатні магнітоли і чому бренд BACAR пропонує вигідне рішення

Інформація розміщена правах реклами або надана партнерами:

Трендові моделі автомобільних магнітол виконують багато різноманітних функцій, не лише передаючи звук чи пропонуючи просту інтеграцію зі смартфоном водія. Автомагнітоли можна використовувати для додаткових сервісних функцій, наприклад як монітори камер заднього огляду під час паркування. Мультизадачні екрани магнітол – це якісні рішення, що допомагають у керуванні різноманітними потоками інформації. Обрати якісні штатні магнітоли для автомобілів різних виробників пропонує спеціалізований виробник штатних автомобільних магнітол – компанія BACAR. Більше про пропозиції компанії можна прочитати сторінці офіційного сайту компанії www.bacar.com.ua. Тут можна також замовити необхідний пристрій із великої кількості різновидів та дізнатись про види комплектації, обрати зручний спосіб доставлення, оплати.

Асортимент магнітол: можна підібрати до будь-якого

Кожен виробник автомобілів створює власну інфраструктуру з електроживлення та передачею сигналів для гаджетів. Кожен виробник також дбає про своєрідний унікальний дизайн і компоновку салону. Саме тому перед встановленням у певну авто магнітоли чи її заміни потрібно врахувати:

  • габарити магнітоли;
  • можливість під’єднання до штатного електрозабезпечення;
  • параметри передачі сигналів – роз’єми та інші елементи для аудо- і відеопотоку.

Врахувати всі ці та багато інших параметрів необхідно стадії розробки та реалізації магнітоли для конкретної моделі. Саме тому найкраще купувати магнітолу у виробника, який пропонує широкий асортимент для різних моделей авто. Тобто магнітоли мають бути розроблені для певної моделі і ідеально сполучатися з переліченими ключовими параметрами:

  • габарити;
  • роз’єми;
  • електроживлення.

Компанія BACAR пропонує дуже широкий асортимент магнітол, що виготовляються саме з врахуванням такої специфіки. Асортимент пропозицій вражає: магнітоли для Audi, BMW, Ford, Lexus, Chevrolet, Volkswagen та інших автобрендів – понад 30 найменувань.

[embedded content]

Ціни магнітоли і екрани: переваги BACAR

Бренд BACAR виготовляє магнітоли за оптимальною ціною навіть у кращій комплектації Individual. Вартість такої комплектації складає від 9000 грн. Однак конкуренти пропонують схожі за характеристиками магнітоли, які коштують в півтора рази дорожче – від 14000 гривень. Всі ключові параметри роботи автомагнітол бренду є такими самими, але суттєва різниця виникає внаслідок використання різних підходів до проєктування та виробництва, розробки.

До речі, екрани які використовуються в магнітолах BACAR мають роздільну здатність 1280×720, що порядок вище, аніж у конкурентів – 1080×600.

Зрозумілий і комфортний інтерфейс українською

Найкращий варіант інтерфейсу, якщо він перекладений українською мовою та не має змістовних і граматичних помилок. Такий інтерфейс і пропонує бренд BACAR для користувачів. Більшість конкурентів продовжує «прошивати» магнітоли інтерфейсів з відображенням команд російською або іншою іноземною мовою.

Якісне обслуговування в Україні

Одна з важливих характеристик ефективного обслуговування та якісного забезпечення роботи магнітоли – доступність сервісного центру, висока швидкість реагування запит користувача.

Сервісний центр бренду знаходиться в Україні і для зв’язку зі спеціалістами сервісу необхідно виконати прості алгоритми, які передбачені будь-яким сервісним обслуговуванням автомобільної електроніки.

Переваги придбання магнітол саме цього виробника – якість, оптимальність і збалансованість ціни і якісних характеристик, а також практичність застосування.

Adblock test