В Італії створили екстремальний гіперкар 777 Hypercar

Італійська компанія 777 Motors показала свою першу із простою назвою Hypercar. Всього випустять лише 7 таких одномісних вартістю в 7 мільйонів євро. Про це повідомляє сайт Autocar.

Новий 777 Hypercar – екстремальне трекове купе, що нагадує спортпрототипи з 24-годинних перегонів у Ле-Мані. Обтічне отримало обвіс, кіль і величезне антикрило. Двері піднімаються вгору.

В основі гіперкара лежить карбоновий монокок, з вуглеволокна виконані й кузовні панелі, тому маса авто – лише 900 кг. Разом з тим, аеродинаміка забезпечує до 2100 кг притискної сили.

777 Hypercar оснащений високооборотистим V8, що розвиває 800 к. с. при 9000 об/хв. Двигун здатний працювати екологічно чистому синтетичному паливі.

Максимальна швидкість гіперкара становить 370 км/год, а бічне прискорення в поворотах досягає 4g. автодромі Монца 777 Hypercar на 2,4 секунди на колі швидше за гоночний спортпрототип Toyota GR010 Hybrid.

У комплекті з йде спеціальний гоночний костюм з датчиками, що контролюють пульс, рівень кисню в крові і температуру тіла. Також покупці отримають у подарунок гоночні курси треку Варано в Італії, або на знаменитому автодромі Індіанаполіса в США.

Adblock test