Електромобілі в США значно подорожчають

Американська адміністрація розглядає можливість збільшення мит різні китайські товари, включаючи електромобілі. Про це посилаючись на власні джерела, повідомляє газета The Wall Street Journal.

Поки не встановлено конкретний час для остаточного ухвалення рішення, оскільки Білий дім та інші відомства продовжують обговорення цього питання.

Існує пропозиція провести довгостроковий перегляд тарифів початку наступного року. Також розглядається можливість зменшення мит на деякі споживчі товари з Китаю, які розглядаються як стратегічно важливі. На цей час мито на електромобілі, що ввозяться з Китаю, становить 25%.

Підвищення мит, думку The Wall Street Journal, спрямоване на демонстрацію жорсткої політики президента Джо Байдена щодо Китаю. Це може принести йому додаткову підтримку у суспільстві перед президентськими виборами 2024 року на тлі можливого зіткнення демократів із колишнім президентом США Дональдом Трампом.

Адміністрація Трампа розпочала торговельну війну з Китаєм, ввівши мита китайські товари на загальну суму 370 мільярдів доларів. На думку китайської влади, ці заходи вплинули негативно не лише на китайські компанії, а й на американських споживачів.

Adblock test