Міжнародна доставка посвідчення водія доступна ще у 8 країн світу

Послуги сервісних центрів МВС стають все більш доступними за кордоном. У зв’язку з повномасштабним вторгненням, за межі країни виїхали багато українців. Але навіть за тисячі кілометрів вони можуть отримувати одні з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС.

«До сьогоднішнього дня послуга була доступною у чотирьох європейських країнах, а саме в Польщу, Чехію, Німеччину, Італію. Відсьогодні додається ще вісім країн, в яких громадяни України зможуть замовити посвідчення водія», – наголосив заступник Міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

Міжнародна доставка посвідчення водія тепер доступна ще у 8 країн Європи: в Угорщину, Молдову, Словаччину, Румунію, Іспанію, Литву, Латвію та Естонію.

Замовлення посвідчення водія за кордон доступне в Кабінеті водія. Цією опцією можуть скористатись ті кермувальники, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше 2 роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані.

Для замовлення міжнародної доставки, необхідно увійти в Кабінет водія. Після авторизації виконати дії:

  • вказати причину обміну посвідчення;
  • обрати міжнародну доставку;
  • ввести адресу отримання замовлення;
  • сплатити за послугу.

Заявка обробляється в сервісному центрі МВС, після виготовлення посвідчення водія, готовий документ ДП «ІНФОТЕХ» передає Укрпошті. А поштовий оператор відправляє за кордон вказану адресу. Термін міжнародної доставки – близько 15 днів.

Орієнтовна вартість посвідчення водія – 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть – 960 грн.

Adblock test