Ford запатентував кілька ідей для пікапа-кемпера

Для майбутньої електричної вантажівки конструктори втілили ряд ідей, що лягли в основу заявки патент до Німецького бюро патентів і торгових марок. У новому електричному пікапі можна буде відкрити задню частину кабіни вантажівки й створити простору кімнату. Це дозволить милуватися нічним небом.

Патент описує електричну вантажівку, в якій задні панелі кабіни можуть відкриватися, як у позашляховика. Відкриття панелей створює достатній простір між кабіною та кузовом вантажівки. Коли вони закриті, у вас є безпечне місце для зберігання речей.

Форд розробив спеціальну систему петель, тож тепер конструкція спрощує завантаження та зберігання таких предметів, як дерево чи гіпсокартон. Патент також описує кемпінговий намет. Його спеціально розроблено з кишенями, що встановлюються навколо бічних дзеркал автомобіля, які утримуються ременях. Намет також можна розширити за допомогою різних кишень і ремінців.

Розробники запевняють, що електричний намет-пікап можна використовувати для кемпінгу чи глемпінгу – одного із напрямків екотуризму, відпочинок природі у спеціальних наметах з елементами зручностей готелю: ліжко, меблі, кухня, душ, санвузол. У деяких випадках сидіння автомобіля можуть складатися, забезпечуючи місце для сну. Сидіння також можуть мати пристрої підігріву або охолодження.

Усередині транспортного засобу підсвічування карт можна використовувати як лампи для читання. У деяких випадках може бути включена система датчиків, що може попереджати про наближення зловмисників, тварин чи звірів.

Останнім часом Ford стає креативним і прагне конкурувати ринку кемперів, де вже є гарні напрацювання. Кілька компаній випускають кемпери або намети для електричних пікапів. Rivian має тримісний намет у своєму магазині спорядження. Tesla випустила Cybertruck Basecamp з кріпленням для намету-ліжка.

Adblock test