Готується до відкриття найбільша в Європі зона експлуатації автономних шатлів

Проект «KelRide» вступає у завершальну фазу та розширює свою підключену операційну територію. Існуючий парк автономних шатлів буде розширено за рахунок п’яти безпілотних транспортних засобів EasyMile. З січня 2024 року автомобілі гнучко використовуватимуться 30-кілометровій дорожній мережі округу Кельхайм (Німеччина). Це створить найбільше на сьогодні безперервне покриття високоавтоматизованого громадського транспорту в Європі.

Федеральний міністр транспорту д-р Фолькер Віссінґ: «Проект «KelRide» показує, що автономні шатли також мають майбутнє в сільській місцевості. Район Кельхайм, який займає 30-кілометрову територію, встановлює нові стандарти експлуатації високоавтоматизованих шатлів у Німеччині та Європі».

Щоб покращити всепогодні можливості шатлів, проект був зосереджений впровадженні сенсорних технологій та адаптивних програмних рішень. Дані розробки пройшли успішну апробацію та отримали допуск до експлуатації у громадських місцях. Більше того, моделювання дорожнього руху є невід’ємною частиною проекту, що сприяє оптимізації та покращенню використання дорожнього руху.

заключному етапі проекту, який триватиме до кінця червня 2024 року, розроблені рішення будуть протестовані у реальних умовах. Цей період дозволить оцінити працездатність та надійність техніки, особливо у зимові місяці. Крім того, буде проаналізовано транспортні переваги цієї послуги та оцінено її прийнятність для користувачів, щоб отримати всебічну інформацію для подальшого розвитку та можливого застосування технології.

Проект реалізується консорціумом, що складається з EasyMile (лідер консорціуму), TUV Rheinland, Via та P3 Group, а також округу Кельхайм та Технічного університету Берліна.

Проект фінансується Федеральним міністерством цифрових технологій та транспорту загальну суму 9,93 мільйонів євро.

Adblock test