Влітку дебютує електричний позашляховик Hyundai IONIQ 7

Компанія у червні 2024 року офіційно представить свій новий електричний позашляховик Hyundai IONIQ 7. Про це повідомило видання Korean Car Blog із посиланням інсайдерську інформацію.

Офіційна презентація цього нового електричного позашляховика, зокрема, запланована під час автосалону Busan Motor Show-2024 у Південній Кореї.

Про те, що планує розробити та випустити ринок новий великий позашляховик з електричною силовою установкою, стало відомо кілька років тому. У 2021 році незалежні дизайнери навіть створили рендерні зображення цієї новинки. Завдяки цьому ми з вами вже тоді могли уявити, як виглядатиме IONIQ 7.

Фотошпигунам раніше вдалося кілька разів сфотографувати  IONIQ 7 під час дорожніх тестів. Щоправда, завжди у закамуфльованому вигляді. А нещодавно фотошпигуни вперше змогли сфотографувати салон цього електричного SUV. жаль, салон теж був закамуфльований.

Що нам зараз відомо про  IONIQ 7? Не дуже багато. Компанія Hyundai тримає багато інформації в секреті. Але ми знаємо, що цей електричний позашляховик збудували платформі Electric Global Modular Platform (E-GMP). Раніше на цій же платформі побудували електромобілі IONIQ5 та IONIQ 6.

Про дизайн IONIQ 7 поки що важко сказати щось конкретне, тому що його завжди тестували в сильно закамуфльованому вигляді. Але його загальна форма схожа концепт SEVEN, який показав публіці в 2021 році. У салоні ми бачимо великий прямокутний екран, що тягнеться від рульового колеса до центру панелі приладів. Він повинен включати панель приладів і сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи.

У тестового позашляховика ми побачили камери, а не дзеркала заднього виду. Можливо, серійна версія не матиме традиційних дзеркал заднього виду.

Передбачається, що IONIQ 7 матиме таку ж електричну силову установку, як KIA EV9. У KIA EV9 у стандартній комплектації силова установка складається з електродвигуна потужністю 218 к.с. У повнопривідної версії потужність електромотора складає 385 к.с., а а у топової версії – 585 к.с.

IONIQ 7, швидше за все, матиме дві версії акумуляторної батареї – на 76,1 кВтг і 99,8 кВтг. Запас ходу у стандартної версії складе 370 км, а у топової версії – 489 км.

Adblock test