Mercedes-Benz готує лінійку ультрарозкішних авто Mythos

Німецький автомобільний гігант Mercedes-Benz готує сенсацію для любителів luxury. Перша з лінійки Mythos буде представлена в 2025 році і обіцяє стати справжнім шедевром у світі автомобільного дизайну і технологій.

Бренд уперше анонсував створення субмарки Mythos ще в травні 2022 року, і відтоді фанати очікували подробиць про майбутні моделі. Тепер же стало відомо, що першою з них буде SL Speedster. Цей варіант легендарного SL обіцяє вразити своїм вишуканим дизайном і вражаючими технічними характеристиками. Про це пише сайт Motor1.

За словами представників Mercedes-Benz, Mythos стане спеціалізованим суббрендом для «ексклюзивних колекційних автомобілів». Ці моделі будуть вироблятися в обмежених кількостях і будуть запропоновані тільки найвідданішим ентузіастам і колекціонерам марки. При цьому вони конкуруватимуть з автомобілями високого класу від таких брендів, як Bentley, Aston Martin, а можливо, навіть Ferrari або McLaren.

Незважаючи те, що Mercedes вже має у своєму арсеналі бренд Maybach, який являє собою втілення розкоші, Mythos, за задумом, має повісити планку.

Вартість моделей з лінійки Mythos, безумовно, відповідатиме їхній розкоші та ексклюзивності. Так, передбачається, що ціна Mythos SL Speedster може перевищити позначку в 300?000 доларів. Однак, як зазначають експерти, для поціновувачів і колекціонерів рівень розкоші та якість інженерних рішень виправдають кожен вкладений долар.

Adblock test