Оприлюднено перші фото салон Нового PEUGEOT Е-5008

Інформація розміщена правах реклами або надана партнерами:

Абсолютно новий електричний кросовер PEUGEOT E-5008 готовий запропонувати дуже просторий 7-місний салон та легкий доступ до комфортного третього ряду сидінь.

Ми пропонуємо вам вперше зазирнути всередину та оцінити вишуканий інтер’єр Нового PEUGEOT E-5008: цей великий електричний кросовер ще вище підіймає розуміння зручності для родини. Дебют нової моделі вже незабаром!

Новий PEUGEOT E-5008 запропонує салон з абсолютно новою концепцією PEUGEOT Panoramic i-Cockpit, яка обіцяє новий рівень задоволення від кожної подорожі. Піднесений та наче «літаючий» вигнутий 21-дюймовий панорамний HD-екран поєднується з проекційний дисплеєм. Також передбачено центральний сенсорний дисплей, що органічно інтегрований у високотехнологічну композицію салону. PEUGEOT переосмислив місце водія в салоні Нового PEUGEOT E-5008, аби надати ще більше комфорту, інформативності та вражень від користування.

Ефект «левітації» підкреслюється навколишнім LED-освітленням, джерело якого приховано за дисплеєм та забезпечує м’яке фонове контурне світло. Розроблений для досягнення максимальної зручності та ергономіки використання, панорамний екран злегка вигнутий до водія, водночас залишаючись ідеально доступним для переднього пасажира.

Новий PEUGEOT E-5008 також готовий запропонувати вишуканий інтер’єр, який відчуттям свого затишку нагадує приємну вітальню великої родини. Причому, й справді великої – адже в салоні може бути встановлено сім зручних сидінь. Також передбачено систему легкого доступу до третього ряду сидінь.

Нарешті, додатково анонсуємо: усі подробиці щодо інтер’єру та екстер’єру Нового PEUGEOT E-5008 стануть відомі вже у березні – чекайте цікавих новин від Бренду!

А поки занурюйтесь в салон Нового PEUGEOT E-5008 за допомогою відеоролика за посиланням.

Adblock test