Мінівен Hyundai Staria отримав гібридну версію

розширив модельний ряд Staria у Кореї за рахунок нового гібридного варіанта, який пропонує більше потужності та кращу економію палива, ніж існуючі 2,2-літровий дизельний двигун і 3,5-літровий бензиновий V6.

Електрифікована силова установка складається з 1,6-літрового чотирициліндрового бензинового двигуна Smartstream з турбонаддувом, одного електромотора та шестиступінчастої автоматичної коробки передач, що передає потужність передні колеса. ДВЗ має потужність 178 к.с. і 265 Нм, а максимальна потужність електромотора нового становить 72 к.с. і 304 Нм.

Сукупна потужність гібридної системи становить пристойні 242 к.с. і 367 Нм. Стильний мінівен з оновленням важить 2220 кг.

Гібридна версія Staria не приносить жодних візуальних оновлень порівняно з неелектрифікованими комплектаціями. Покупці можуть замовити версію Cargo з 3 або 5 місцями, тоді як пасажирська Tourer пропонується з 9 або 11 місцями.

У салоні знайшлось місце цифровій панелі приладів, 10,25-дюймовому дисплею інформаційно-розважальної системи, підігріву і вентиляції сидінь тощо.

Staria Hybrid вже доступний для замовлення корейському ринку. Ціни на новинку починаються від 25 711 доларів для версії Cargo та від 27 364 доларів за Tourer. Можна з упевненістю припустити, що Hyundai експортуватиме електрифікований фургон на інші ринки пізніше цього року.

[embedded content]

Adblock test