Власники Tesla Cybertruck скаржаться на серйозні несправності пікапа

Пікап Tesla Cybertruck розробляли упродовж п’яти років, однак довести його конструкцію до ідеалу не вийшло. Модель виявилася «сирою» і страждає від різноманітних несправностей. Про це розповідають власники перших Cybertruck, пише сайт Autoevolution.

У соцмережах власники Tesla Cybertruck розповідають про проблеми з автомобілем. Причому, подекуди дефекти доволі серйозні.

Одна з Tesla Cybertruck під час дальньої поїздки почала сигналізувати про вихід із ладу гальм та кермового управління. На «гарячій» лінії Tesla у неділю ніхто не відповідав і довелося викликати евакуатор.

Інший пікап Tesla просто «вмер» під час руху заднім ходом – відімкнулося все, навіть електронний дверний замок. Пробіг електрокара той час складав усього 116 км.

Також трапляються випадки виходу з ладу керованих задніх колес, зарядного пристрою, систем стабілізації та автоматичного гальмування. Відмикається й центральний дисплей, який в Tesla Cybertruck виводиться вся основна інформація.

Несправності – не рідкість для нових моделей і в Tesla сподіваються позбутися «дитячих хвороб». У конструкцію пікапа вже вносять зміни – зокрема, уже почали встановлювати новий механізм керованих задніх коліс.

Adblock test