Toyota у 2024 році покаже новий компактний брутальний позашляховик

Компанія Toyota планує в 2024 році офіційно представити новий компактний позашляховик, який буде більш доступною альтернативою популярному Toyota Fortuner. Це буде брутальний позашляховик зі сходовою рамою.

У багатьох країнах, особливо в азіатських країнах, великий попит має середньорозмірний позашляховик Toyota Fortuner. Він з’явився у 2004 році. Його збудували платформі пікапа Toyota Hilux. Спочатку Fortuner продавали лише у Таїланді, але потім він став глобальною моделлю.

Незабаром у модельній лінійці Toyota з’явиться свого роду міні-Fortuner. Як називатиметься цей новий компактний позашляховик – офіційно ще не відомо. За чутками, він може одержати назву FJ Cruiser або Land Cruiser FJ. Його мають побудувати платформі нового пікапа Toyota Hilux Champ, який дебютував у 2023 році, але ця інформація теж офіційно ще не підтверджена.

Дизайн пікапа Hilux Champ нічим особливим не відрізняється. Він має так званий «квадратний» дизайн з елементами ретро-стилю. Новий компактний позашляховик Toyota теж матиме «квадратний» дизайн з ретро-стилем, але вже з більш преміальними елементами. Тобто це буде хоч і маленький, але брутальний позашляховик. Його колісна база складе 2750 мм, як у Innova Crysta та Fortuner. Тому новий SUV може отримати двох- та трьохрядне компонування сидінь.

Компонування салону буде таким самим, як у пікапа Hilux Champ. Але позашляховик матиме більш якісні матеріали, великий сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи та більше технологій, ніж у пікапа.

У лінійку двигунів увійдуть бензинові та дизельні силові агрегати. Наприклад, 2,7-бензиновий двигун, яким вже оснащується Toyota Fortuner. Що стосується дизелів, то базовим може бути 2,4-літровий дизельний силовий агрегат.

Toyota планує офіційно представити міні-Fortuner у другій половині 2024 року. Спочатку його продаватимуть в Таїланді, а потім і в інших країнах світу. Скільки він коштуватиме – ще не відомо. Зрозуміло, що менше ніж стандартний Toyota Fortuner.

Adblock test