Зміни оригінальні акумуляторні батареї Toyota з вигодою до 30%

Інформація розміщена правах реклами або надана партнерами:

Сучасні автомобілі Toyota здобувають все більше і більше корисних, як для водія, так і для пасажирів електронних систем. Технологічні розробки в автомобілебудуванні дають змогу ще більш легко, впевнено та безпечно керувати транспортним засобом. Окрім того, отримувати від цього максимум задоволення!

Такі системи як:

  • супутникові навігації;
  • Bluetooth;
  • системи налаштування комфорту сидінь та кондиціонування повітря;
  • системи допомоги під час паркування;
  • мультимедійні системи та інші, потребують надійного електроживлення.

Саме тому, для забезпечення оптимальної продуктивності під час керування автомобілем – необхідно використовувати оригінальні акумуляторні батареї, розроблені спеціально для вашого автомобіля Toyota.

Перелік переваг, щодо використання оригінальних акумуляторних великий, до основних відносяться те, що:

  • кожна з моделей акумулятора ідеально підходить до відповідної моделі Toyota, саме тому не потребує додаткових кріплень та проблем з встановленням;
  • діє гарантія 3 роки, без обмеження пробігу**;
  • не потребують додаткового обслуговування;
  • акумуляторні батареї надійні за будь-якої погоди та у будь-яку пору року.

Запрошуємо вас відвідати сервісну станцію Тойота Центр Київ «Автосаміт» Харківському шосе, 179, щоб перевірити стан АКБ та за необхідності замінити його на новий. Окрім того, у діють вигідні умови придбання оригінальних акумуляторних батарей зі знижкою до 30%*

* Гарантія розповсюджується оригінальні акумуляторні батареї Toyota зі структурою каталожного номера 28800-YZZxx, придбані та встановлені в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ «Автосаміт», за умови щорічної перевірки батареї й електрообладнання автомобіля, а також за умови дотримання вимог експлуатаційної документації.

** Акційні умови з придбання оригінальних акумуляторних батарей діють з 01.01.2024 р. по 30.06.2024 р. в Тойота Центр Київ «Автосаміт» за адресою: Харківське шосе, 179, Київ, 02121, Україна. Записатись діагностику АКБ, дізнатись актуальні ціни, наявність та інші деталі, Ви можете у операторів колл-центру за телефоном: +38 044 537 54 53 (вартість дзвінків відповідно до тарифів вашого оператора зв’язку).

Adblock test