Став відомий «Найкращий електромобіль 2024 року»

автосалоні в Нью-Йорку назвали переможців щорічного конкурсу «Найкращий електромобіль року» та «Найкращий всесвітній автомобіль 2024». Цікаво, що цього року обидві премії виборов електричний кросовер KIA EV9.

думку експертів, перемога не є несподіванкою, оскільки EV9 був тепло прийнятий журналістами. У фінальній частині конкурсу конкурувала з BYD Seal і Volvo EX30. Тим не менш, ця перемога має допомогти підняти продажі новинці від KIA, ціни на яку починаються від 54 900 доларів.

[embedded content]

«Цей тріумф є свідченням нашої непохитної відданості розсуванню кордонів технологій і досконалості дизайну. Постійний успіх KIA EV9 спонукатиме продовжувати пропонувати виняткові автомобілі, які переосмислять враження від водіння для клієнтів у всьому світі», – зазначив президент і генеральний директор KIA Хо Сон Сонг.

Своєю чергою, електричний кросовер Volvo EX30 отримав звання World Urban Car, випередивши BYD Dolphin і Lexus LBX. Окрім того, BMW i5 / 5-Series обійшов Mercedes E-Class і кросовер EQE, та став переможцем у номінації World Luxury Car.

Також зазначається, що Toyota Prius отримала відзнаку «Найкращий дизайн року», обійшовши Ford Bronco та Ferrari Purosangue.

Adblock test