Новий Renault Clio дебютує у 2026 році

Renault готує електричну версію Clio. У лінійці вона з’явиться у 2026 році. За інформацією Autocar, це буде більший сімейний автомобіль, який займе щабель над відродженим Renault 5. Прямими конкурентами майбутнього електрички називають Peugeot e-208 та MG 4 EV.

Цікаво, що гібридна версія нового Clio, як і раніше, використовуватиме архітектуру CMF-B. Тоді як електричну побудують більшій версії платформи AmpR Small (спрощена версія CMF-B EV). Ця архітектура буде доступна у трьох розмірах: один для Renault 4 та 5, менша версія для відродженого Twingo EV та більша для Clio.

Ці платформи для B-cегменту тісно зв’язані між собою. Приблизно 60% CMF-B перенесено до AmpR Small. У них загальні ключові точки кріплення, конструкції підвіски та розміри. Тобто принципово бензинові та електричні версії Clio будуть ідентичними.

Зміна поколінь принесе Renault Clio нову зовнішність, що увібрала в себе найкращі від кросоверів Austral та Rafale. Тоді як притаманні попереднику ретро-рішення залишаться у минулому. Зі слів директора Renault з дизайну Жиля Відаля, це поставить новий Clio в один щабель із електромобілями Megane та Scenic.

Модель нового покоління буде 20 мм довшою за Renault 5, що приблизно відповідає 4053 мм нинішнього Clio. Це дозволить запропонувати більш містке багажне відділення та додатковий простір для ніг пасажирів заднього ряду.

Очікується, що стартовий цінник моделі нового покоління складе трохи менше 38 тисяч доларів. Таким чином, Renault Clio заповнить пробіл між Renault 5 та Megane. Останній стартує від 44 140 доларів. Тоді як відроджену «п’ятірку» старті продажів у 2025 році запропонують приблизно за 31 550 доларів.

Adblock test

      

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.