Російський автомобільний ринок опинився на межі катастрофи

Російський автомобільний ринок опинився на межі катастрофи

Сообщение news-maker » 21 апр 2022, 17:38

This is a blog post. To read the original post, please click here »

Изображение


Вплив санкцій, який російська влада всіляко заперечує, усе ж таки є - експерти прогнозують швидкий крах автомобільного ринку РФ.

У рамах щорічної конвенції Асоціації російських автомобільних дилерів відбулося обговорення ситуації на автомобільному ринку Росії. За заявою Олексія Каліцева, голови комітету автовиробників Асоціації європейського бізнесу, найкращий прогноз ринку - падіння на 50% за підсумками року.

За словами експерта, цей оптимістичний сценарій можливий лише в тому випадку, якщо відновлення виробництва автомобілів у Росії відбудеться якнайшвидше.



«Я думаю, що ясність із поставками буде найближчого кварталу, - заявив Каліцев. - Я не очікую істотного поліпшення ситуації впродовж другого кварталу. Другий квартал - це буде період подолання всіх питань, які є. І якщо у нас буде позитивний сценарій, ми почнемо виробляти, ринок цього року може становити 0,8-0,85 млн автомобілів. По суті, це падіння на ті 50%. Якщо це відновлення виробництва буде пізніше, ніж третій квартал, то ринок буде ще меншим».


Спрогнозувати падіння ринку в РФ складно, оскільки санкції не буде знято до закінчення воєнних дій цієї країни на території України. Водночас, поки що невідомо, чи укладення миру є підставою для пом’якшення економічного тиску Заходу, оскільки відновлення економіки Росії може спровокувати черговий акт агресії у бік України.

Adblock test
Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватара пользователя
news-maker
NEWS
NEWS
 
Сообщения: 14152
Зарегистрирован: 26 июл 2014, 18:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

Вернуться в Автомобильные новости

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 143

cron