Презентація «планів» Tesla розчарувала інвесторів

Презентація «планів» Tesla розчарувала інвесторів

Сообщение news-maker » 03 мар 2023, 23:24

This is a blog post. To read the original post, please click here »

Изображение


Багатогодинна презентація Ілона Маска щодо планів Tesla перед інвесторами провалилась, оскільки виробник електромобілів не розкрив подробиць про моделі наступного покоління, які лежать в основі наступного етапу зростання. Про це пише Bloomberg.


«Майже чотиригодинна презентація була присвячена розрахункам того, чого вимагатиме перехід до сталої енергетики, а також вихвалянням виробничої та інженерної ефективності.

Але Маск і керівники, які приєдналися до нього на сцені, завершили день інвестора Tesla, не давши жодної згадки про дешевші електромобілі, до яких, можливо, ще багато років», - пише агентство.

«Я б дуже хотів показати вам, що я маю на увазі, і представити автомобіль наступного покоління, але вам доведеться довіритися мені в цьому питанні до більш пізньої дати», - сказав шеф-дизайнер Tesla Франц фон Хольцхаузен.

«Ми завжди будемо створювати захоплюючі, привабливі та бажані транспортні засоби, як ми це робили завжди», - додав він.



Акції Tesla впали на 5,7% станом на 5:30 ранку в четвер у Нью-Йорку, ще до початку регулярних торгів. Очікування цієї події сприяло різкому зростанню акцій, які за два місяці додали понад 300 мільярдів доларів ринкової вартості.

Маск на презентації підтвердив, що Tesla побудує новий завод у Монтерреї (Мексика) - Tesla буде виробляти там свій автомобіль наступного покоління, автовиробник проведе урочисте відкриття та закладку фундаменту у невстановлену дату.

На запитання, коли автовиробник покаже прототип і чи може він поділитися подробицями про розмір, наповнення та характеристики автомобіля, Маск відповів, що Tesla також проведе «відповідний захід» в певний момент, але не сказав, коли саме.


«Ми зробимо це так швидко, як тільки зможемо», - сказав віце-президент Tesla з розробки транспортних засобів Ларс Мораві.


Adblock test
Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватара пользователя
news-maker
NEWS
NEWS
 
Сообщения: 14174
Зарегистрирован: 26 июл 2014, 18:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

Вернуться в Автомобильные новости

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 98

cron